Już niedługo pojawi się obozowa oferta Wakacje 2022, tymczasem zapraszamy do obejrzenia kilku zdjęć z tegorocznych obozów!


ZWROT KOSZTÓW W PRZYPADKU KWARANTANNY*


TRZY TEMATYCZNE FALE
DO WYBORU

WYBIERZ TEMAT PRZEWODNI TWOJEGO OBOZU
KLIKNIJ PONIŻEJ I SPRAWDŹ SZCZEGÓŁYA GDY JUŻ WYBIERZECIE SWOJĄ FALĘ.. KAŻDEGO DNIA UCZESTNICY WYBIERAJĄ DWIE DODATKOWE AKTYWNOŚCI

PONIŻSZE AKTYWNOŚCI TWOJE DZIECKO WYBIERA SAMODZIELNIE, KAŻDEGO DNIA, W DOWOLNEJ KONFIGURACJI
NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA


1. Już nic nie rozumiem z tymi falami i wyborami, pomożesz?
Okej, już się robi! Zapisując dziecko, wybieracie tematyczną falę, czyli motyw przewodni obozu. Dwa bloki dziennie będą poświęcone właśnie tej tematyce. Dla przykładu, Fala Sportu pozbawiona jest zajęć artystycznych, a Artystyczna Fala pozbawiona jest zajęć sportowych, nie oznacza to jednak, że wybierając motyw artystyczny, Twoje dziecko nie będzie mogło skorzystać ze sportowych aktywności, właśnie od tego są dwa bloki dziennie do wyboru, gdzie Twoje dziecko samo decyduje, na jaki typ zajęć chciałoby się udać.

2. Co w przypadku, gdy będą obostrzenia?
Jeśli obóz nie będzie mógł się odbyć w związku z obostrzeniami, zwrócimy Państwu wszystkie wpłaty. Gdy obostrzenia będą dotyczyć samego pobytu, będziemy działali zgodnie z wytycznymi.

3. Do kiedy i gdzie dokonać wpłaty?
Zaliczkę należy wpłacić na konto Fali Sportu do 3 dni roboczych po zapisaniu dziecka, a resztę kwoty do 7 czerwca 2021 roku. Wszystkie informacje zostaną przekazane mailowo.
Fala Sportu
26 1140 2004 0000 3702 7774 3435
W tytule podając imię i nazwisko campowicza oraz tematyczną falę np. Jan Kowalski survifala

4. Czy jeśli wybiorę jedną falę tematyczną, to moje dziecko nie skorzysta z innych aktywności?
Program stworzyliśmy tak, aby było #maximumakcji i #minimumnudy. Wybierając motyw przewodni obozu, wybieracie to co naprawdę Was kręci! Nie znaczy to, że jeśli campowicz jest zapalonym sportowcem, nie będzie mógł skorzystać z artystycznych aktywności. Od tego mamy dwa bloki dziennie do wyboru!

5. Czy 10 dni to nie za długo?
Wydaje nam się, że za krótko! Twoje dziecko nie będzie chciało opuścić ośrodka, wcale nie dlatego że serwujemy chipsy i cole! O nie! Nasze obozy i półkolonie są wartościowe i wypełnione po brzegi aktywnością. Czas rozplanowany jest tak, by dzieci zdążyły się zaaklimatyzować, zintegrować oraz spróbować swoich sił we wszystkich programowych atrakcjach.

6. Czy dziecko będzie mogło zmienić tematykę obozu?
Jest taka możliwość, natomiast zachęcamy do tego, aby to właśnie sam campowicz, we własnej osobie, jeszcze przed zapisami, wybrał to na czym najbardziej mu zależy, aby miał świadomość jakie atrakcje czekają go podczas najlepszej, wakacyjnej przygody.

7. Czy mogę wykorzystać bon turystyczny?
Niestety, w tym roku nie ma możliwości skorzystania z bonu turystycznego, ale obiecujemy poprawę w przyszłym roku : )

8. Co gdy nie będzie pogody?
Zarówno nasz program jak i ośrodek daje ogromne możliwości podczas nieprzyjaznej pogody. Trzymamy się zasady #maximumakcji i #minimumnudy. Jesteśmy przygotowani na każdą ewentualność, dysponujemy salami, sprzętem i ogromną kreatywnością, aby wycisnąć z każdej minuty jak najwięcej!

9. Kto będzie zajmował się moim dzieckiem?
Nasza kadra to młodzi, charyzmatyczni ludzie z odpowiednim wykształceniem oraz doświadczeniem. Na co dzień pracujący z dziećmi. Ich zadaniem jest stać się najlepszym kumplem Twojego dziecka i autorytetem dla całej campowej grupy, ale nie dlatego, że muszą, a dlatego że chcą!

10. Co zabrać? W co zabrać? Brać telefon, pieniądze?
Spokojna głowa! O wszystkim zostaniecie Państwo poinformowani po zapisaniu dziecka. Nie zostawimy Was na lodzie, przekażemy szczegółowe informacje na każdy możliwy temat!

11. Czy jeśli będziemy na kwarantannie, to pieniądze przepadają?
W przypadku gdy uczestnik obozu będzie objęty kwarantanną masz dwie opcje. Pierwsza z nich, to voucher na 100% wpłaconej kwoty, do wykorzystania na następny obóz/półkolonie. Druga, to zwrot gotówkowy Twojej drugiej wpłaty. Wierzymy, że taki system zachęci do dołączenia w wakacyjnej przygodzie i ochroni przed ewentualnymi problemami.Jeśli w Waszych głowach rodzą się pytania, na które nie znaleźliście odpowiedzi, z chęcią na nie odpowiemy!

kontakt@fala-sportu.pl
795 053 911 Marcin Rafalski