Kilka lat temu w głowie urodziło się małe marzenie, aby połączyć dwie świetne rzeczy, pracę z dziećmi i piłkę nożną, którą kochamy od najmłodszych lat.
Zdobyliśmy wiedzę i doświadczenie, a teraz spełniamy swoje marzenie. Mamy wizję, twardo stąpamy po ziemi i wciąż się uczymy, ale..

.. prowadzimy szkółkę bez podziału na gorszych czy lepszych, na tych z pierwszego czy drugiego składu. Bawimy się grą odstawiając wynik na drugi plan.

Występujemy tylko w lokalnych turniejach wychodząc z założenia, że jest to najlepsza forma kształtowania młodego piłkarza i dziecka. Uczymy poprzez zabawę i doskonale wiemy, że świat nie kończy się na piłce, dlatego wszystkim naszym zawodnikom chcemy dać wachlarz możliwości. Organizujemy także dodatkowe wyjścia i zajęcia sportowo-turystyczne. Przy tak ekspresowym rozwoju istotną rolę odgrywa motoryka, dlatego zwracamy na nią szczególną uwagę. Pragniemy, aby atmosfera w naszym klubie była najlepsza na świecie! Chcemy być najlepszymi kumplami waszych dzieci, by przekazywać im wzorcowe wartości. Zawsze działamy w myśl zasad fair play! Uczymy szacunku i dyscypliny. Uczymy jak być dobrym człowiekiem!


Do naszej drużyny może dołączyć każde dziecko w wieku 4-12 lat . Treningi są zawsze dopasowane do możliwości naszych zawodników i odpowiednio rozplanowane – zabawy z piłką i bez, motoryka, technika, gry. Treningi i zajęcia prowadzone są w godzinach popołudniowych. W okresie letnim gramy na dworze, gdy pogoda przestanie dopisywać, przenosimy się na halę. Każdy członek naszej piłkarskiej rodziny otrzymuje klubową koszulkę. Bierzemy udział w lokalnych turniejach i organizujemy dodatkowe zajęcia czy rodzinne imprezy. By dołączyć do drużyny należy zapoznać się z zakładką ZAPISY (kliknij tutaj)